Bir Mühendisin Notları

Anasayfa » Mizah » CENNET CENNET DEDİKLERİ BİRKAÇ KÖŞKLE BİRKAÇ HURİ…

CENNET CENNET DEDİKLERİ BİRKAÇ KÖŞKLE BİRKAÇ HURİ…

admin 15 Ekim 2011 10.664 Kez Okunmuş 13 Yorum

cennetBen eğer bana bir hastalık musallat olursa iyileşmek için çaba harcamamaya karar verdim. Hatta bir an önce öbür tarafa gitmek için de ne tansiyonumu ne diyabetimi ne de kolestrolümü kafaya takacağım bundan böyle. Uzun zamandır yiyemediğim yağlı, acılı, bol salçalı et yemeklerini, mantı, poğaça, börek gibi unlu mamulleri, lahmacun ve kebap çeşitlerini soframdan eksik etmeyeceğim. “Aman kilo almayayım” korkusundan kurtulup çatlayana kadar yiyip, içeceğim ki Tahtalıköy’e gidiş tarihimi öne alayım.

Zira ulu din bilgini, AKP’li Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan’ın, “imam ve hatip”(!) olan babası Ali Rıza Demircan’ın “İslama göre cinsel hayat” adlı kitabından öğrendiğimiz kadarıyla aslında bu dünyada yaşamak külliyen zûl!

Bir kadınla konuşmak, randevu kapabilmek için dil dökmekle, yanağına bir bûse kondurabilmek için bin dereden su getirmekle beyhûde uğraşıyoruz yani. Yapılabilecek en akıllı davranış, yüksek bir yerden atlayarak, ya da kafayı havagazı musluğuna dayayarak dünya yaşamını gereksiz yere uzatmaya bir an önce son vermek. Çünkü bu ulu din uleması lutfetmiş, bizler gibi sıradan gariban ben-i ademleri Cennet yaşamı hakkında oldukça ayrıntılı bir biçimde bilgilendirmiş. Çok değerli bilgiler içeren bu derya kitabın(?!) esasında, öte tarafı bir çok kez ziyaret ettiğini anladığımız hocamızın astral seyahatlerinde biriktirdiği tecrübelerin bir külliyatı olduğunu, onu okuduğumuzda anlıyoruz.

Bakın Cennet’te bizleri nasıl bir yaşam bekliyor:

Cennette bekar kişi kalmayacaktır.

Cennetliklerin en alt derecesine günde 72 kadın verilecektir. Tam mümin ise günde 100 bakire ile cinsi münasebette bulunacaktır.

Cennette kadınlar cinsi münasebette bulunduktan sonra yine bakire olacaklardır.

Cennette erkeğe 100 erkek kuvveti verilecektir.

Cennete girenler 33 yaşına döndürülecektir.

Cennetlik erkekler, cennette vücutları kılsız, yüzleri sakalsız, gözleri sürmeli olarak gireceklerdir.

Cennete giden kadın, dünyada din uğruna şehit olan erkeklere verilecek, fakat kadın orada beş erkek isteyemeyecek, sadece bir erkek isteyecek ama o adamın 5 erkek gücü olacak, ona her türlü zevki tattıracak.

Cennete giden erkeklerin cinsel uzuvları eğilmez, hep dik kalır.

Erkek, hem karısıyla, hem de hurileriyle sabahtan akşama kadar sürekli cima (seks) yapabilecek.”

Eh kafa kâğıdımızda “Dini:İslam” yazdığına göre, cehenneme de gitsek, yeteri kadar yandıktan sonra alnımızda damgayla bile olsa sonuçta dönüp dolaşıp Cennet’e gireceğimize göre bu yukarıdakileri okuduktan sonra vallahi ben şimdi doğal yollarla ölmeyi beklemekten vazgeçtim. En acısızından bir yöntem belirleyip dünya değiştirme kararındayım. Gerçi nedendir bilmiyorum Cennet’te Yüce Yaradan erkekleri biraz “gay”vari bir tipe büründürüyormuş ama olsun yahu, sabah akşam istemediğin kadar huri, uzuvlar desen dimdik, başka daha ne olsun be birader!

Uğur GÖRGÜLÜ

15 Ekim 2011 Antalya

Twitterda PaylaşBu Yazıyı Twitter'da Paylaş Facebookda PaylaşBu Yazıyı Facebook'da Paylaş

"CENNET CENNET DEDİKLERİ BİRKAÇ KÖŞKLE BİRKAÇ HURİ…" için 13 yorum yapılmış.

 1. Zaten Erkekler için cennette başka bir zevk yok. Varsa yoksa sex.

 2. ha ha ha ha… demek uzuvlar da dimdik! valla doğrusun arkadaş bir an evvel geçmek lazım o tarafa. baksana cennetin en alt tabakasına bile 72 huri düşüyormuş. sabah gözünü açar açmaz mesaiye başlayacağız anlaşılan. başka da birşey yok sanırım cimadan başka:))))

 3. Değerli arkadaşım süper bir değerlendirme, anlayan anlamıştır sanırım. Sevgi ile kal.

 4. Uğur’cuğum selamlar.

  Sen yine de Demircan’a güvenme.. Niyazi olmaya değmez. Öbür tarafta “Bu sadece Demircan’ın şahsi görüşüdür, bizi bağlamaz” diyebilirler..

  sevgilerimle

 5. Harika! Bence bunlara inanalar hiç bu dünyada durmadan bir an evvel geçsinler öte dünyaya.

 6. bunlar kuranda yazıyormu bu yazanların gerçek olduğunu kanıtla

 7. Gay gibi mi, üzüldüm buna.

 8. arkadaş sen bu bilgilerle anca kendini kandırırsın milleti kandırma bi kere cennette cinsel organ yani … yoktur ne kadında ne erkekte ama dediğin gibi huriler vardır ancak onlar kadın degil ve kimse ne bi erkek kadınla evlenebilir nede erkek le huriler onlar sadace yardımcı gibi görülür artık kadınlar içinde bi melek türü vardır herhalde sen git HZ. MUHAMMED.(sav) in hadislerini oku

  • Sizinle aynı fikirdeyim, sayın Ömer. Sanırım bu serzenişinizi sayın Ali Rıza Demircan’ın saçma fikirleri için yapıyorsunuz.

 9. siz neyin kafasını yaşıyorsunuz uğur efendi Allah’tan başka yoktan var edebilen varmı söylermisin? bi tane elma yapabilirmisin yada bir böcek yada çiçek yapsana Allah ol demeden yaprak kıpırdamaz helak olan kavimleri duymadınızmı ? hadisleri yalanlayanları firavunu duymadınızmı ? size göre beş dakikalık bir cinsel birleşmeyle çoçuk oluyor kendi kendine değilmi ? bunu yapan var eden can veren bir güç yok size göre kuranı kerimde cennet ve cehennemden bahsedilmiştir cennetin güzellikleri ve hurileri anlatılmıştır tabi siz böyle düşündüğünüz için siz göremeyenlerden olma ihtimaliniz yüksek allah hidayet versin başkada bir şey demiyorum inanıp inanmamak iradenizdir ancak inananlarla dalga geçmeyin herkesin inancına saygılı olun bakın bakalım o kitap kendini öldürenlere ne diyor önce onu okuyup sonra geçin öbür tarafa

  • Ben hiçbir şeyin kafasını yaşamıyorum da sizi tam bilemiyorum. Cennet’i kerhane zanneden bir zihniyetle ben neyi tartışabilirim ki. Sizin bu, ilkokul çocuklarının bile bir taraflarıyla güldüğü eblehçe geyikleri din bilgini edasıyla anlatan şarlatanların peşine takılıp nereye gitmek istediğinizi bilmiyorum ancak daha yazılanları dahi anlayacak kültür seviyesinde olmamanız, cevabi mesajımı daha da uzatmanın anlamsızlığını ortaya koyuyor.

 10. Çok üzücüdür bu okuduklarım…
  Rahman süresi ve vakıa süresinde cennet anlatılır.
  Açın okuyun.

 11. cennet cennet dedikleri bir bahceydi nihayetinde. alemlerin rabbi kend guzelliginin yans?mas? olarak orada gorunmeseydi, cennete kim k?ymet verirdi?

Bir cevap yazın

 • Kullanıcı Girişi

  Kullanıcı Girişi
 • Anlık Ziyaretçi Sayımız


  Yandex.Metrica
 • Arşiv