cennetBen eğer bana bir hastalık musallat olursa iyileşmek için çaba harcamamaya karar verdim. Hatta bir an önce öbür tarafa gitmek için de ne tansiyonumu ne diyabetimi ne de kolestrolümü kafaya takacağım bundan böyle. Uzun zamandır yiyemediğim yağlı, acılı, bol salçalı et yemeklerini, mantı, poğaça, börek gibi unlu mamulleri, lahmacun ve kebap çeşitlerini soframdan eksik etmeyeceğim. “Aman kilo almayayım” korkusundan kurtulup çatlayana kadar yiyip, içeceğim ki Tahtalıköy’e gidiş tarihimi öne alayım.

Zira ulu din bilgini, AKP’li Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan’ın, “imam ve hatip”(!) olan babası Ali Rıza Demircan’ın “İslama göre cinsel hayat” adlı kitabından öğrendiğimiz kadarıyla aslında bu dünyada yaşamak külliyen zûl!

Bir kadınla konuşmak, randevu kapabilmek için dil dökmekle, yanağına bir bûse kondurabilmek için bin dereden su getirmekle beyhûde uğraşıyoruz yani. Yapılabilecek en akıllı davranış, yüksek bir yerden atlayarak, ya da kafayı havagazı musluğuna dayayarak dünya yaşamını gereksiz yere uzatmaya bir an önce son vermek. Çünkü bu ulu din uleması lutfetmiş, bizler gibi sıradan gariban ben-i ademleri Cennet yaşamı hakkında oldukça ayrıntılı bir biçimde bilgilendirmiş. Çok değerli bilgiler içeren bu derya kitabın(?!) esasında, öte tarafı bir çok kez ziyaret ettiğini anladığımız hocamızın astral seyahatlerinde biriktirdiği tecrübelerin bir külliyatı olduğunu, onu okuduğumuzda anlıyoruz.

Bakın Cennet’te bizleri nasıl bir yaşam bekliyor:

Cennette bekar kişi kalmayacaktır.

Cennetliklerin en alt derecesine günde 72 kadın verilecektir. Tam mümin ise günde 100 bakire ile cinsi münasebette bulunacaktır.

Cennette kadınlar cinsi münasebette bulunduktan sonra yine bakire olacaklardır.

Cennette erkeğe 100 erkek kuvveti verilecektir.

Cennete girenler 33 yaşına döndürülecektir.

Cennetlik erkekler, cennette vücutları kılsız, yüzleri sakalsız, gözleri sürmeli olarak gireceklerdir.

Cennete giden kadın, dünyada din uğruna şehit olan erkeklere verilecek, fakat kadın orada beş erkek isteyemeyecek, sadece bir erkek isteyecek ama o adamın 5 erkek gücü olacak, ona her türlü zevki tattıracak.

Cennete giden erkeklerin cinsel uzuvları eğilmez, hep dik kalır.

Erkek, hem karısıyla, hem de hurileriyle sabahtan akşama kadar sürekli cima (seks) yapabilecek.”

Eh kafa kâğıdımızda “Dini:İslam” yazdığına göre, cehenneme de gitsek, yeteri kadar yandıktan sonra alnımızda damgayla bile olsa sonuçta dönüp dolaşıp Cennet’e gireceğimize göre bu yukarıdakileri okuduktan sonra vallahi ben şimdi doğal yollarla ölmeyi beklemekten vazgeçtim. En acısızından bir yöntem belirleyip dünya değiştirme kararındayım. Gerçi nedendir bilmiyorum Cennet’te Yüce Yaradan erkekleri biraz “gay”vari bir tipe büründürüyormuş ama olsun yahu, sabah akşam istemediğin kadar huri, uzuvlar desen dimdik, başka daha ne olsun be birader!

Uğur GÖRGÜLÜ

15 Ekim 2011 Antalya