islam_ve_muslumanlari_bugun_kim_temsil_ediyor_h22365Kafa kesen, kadınları kırbaçlayan, ellerini bağladıkları, dizüstü çöktürdükleri ya da yüzükoyun yatırdıkları savunmasız insanları kurşunlayarak öldüren, kestiği kafaların önünde poz veren, öldürdüğü adamın ciğerini yiyen ruh hastası manyakları dehşetle izleyemeyen var mıdır? Peki, bu vahşeti İslâm adına gerçekleştirenlerin aslında bu sapkınlıkları için Kur’an’ı  referans aldıklarını biliyor muydunuz?

Ya bu durumu görüp, inançları farklı olanlara karşı canice katliam uygulamanın Kur’anî bir emir, yani İslâm dininin ta kendisi olduğunu söyleyenlere karşı,  “Müslümanların” moda savunması ne biliyor musunuz?

“Ama onlar gerçek İslâm’ı temsil etmiyorlar…”

Peki tamam da o zaman kim temsil ediyor? 56 “İslâm ülkesi(?!) ” içinde Kur’an öğretisini en iyi hayata geçiren  ülke hangisi?

El-cevap:

HİÇBİRİ!

Peki kardeşim nerede bu “GERÇEK İSLÂM?”

El-cevap:

GAK GUK, KEM KÜM, AMA YANİ ŞEY İŞTE….

İslâm dünyasına bir bakın: Dünyanın en geri, yobaz, cahil insan sürülerinin kol gezdiği riyakârlık ve omurgasızlığın sıradanlaştığı her yanından pislik akan, tüm kaynakları Batı tarafından sömürülen, iğneden ipliğe her ihtiyacını dışarıdan ithal eden, bilim ve sanat adına hiçbir şey üretmeyen, sabahtan akşama camilerde yat kalk yaparak ömrünü tüketen insan israfı milyonların yaşadığı sözde ülkeler değil mi bunlar?

10322698_406459882844980_8215816008540501584_nHalkı fakirlik içinde ezilirken hepsinin tepesinde, milyarlarca dolarlık servetlerini nereye harcayacağını bilmeyen sultanlar, krallar yok mu? Hani sosyal adalet, hani “komşun açken sen tok yatmayacaksın” ilkesi?

Ya Kur’an’dan referans alınan şeriata ne demeli? Din polislerinin insanları zorla namaza gönderdiği, kılmayanı kırbaçladığı şeriat kanunları Kur’an menşeili değilse kim uyduruyor o zaman? Hani nerede kaldı “Dinde zorlama yoktur” ayeti?

Erkekle kadını yan yana görmeye bile tahammül edemeyen, hocasına telefon etti diye bir üniversite öğrencisi kızı kırbaçlatan bunu neye, hangi kurallara göre yapıyor?

“Evrensel Din İslâm”da sonsuz mutluluğu bulmak mümkünse o zaman neden milyonlarca Müslüman Batı ülkelerine kaçmak için fırsat kolluyor ve “gâvur” İngiltere’de, Fransa’da, İskandinav ülkelerinde yaşamayı seçiyor?

Batı hıristiyan olduğu için eğer “Kâfirse”, İslâm’ın ışığı ile aydınlanan, sabah akşam kafasını secdeden kaldırmayan dini bütün Müslümanlarımız neden bulduğu ilk fırsatta kapağı Batı ülkelerine atıyor o zaman kardeşim?

Ensest ilişkilerin, oğlancılığın, sübyancılığın, cariye ve köle pazarlamanın fetvalarla içine sokulduğu DİN hangisi? İSLÂM değil mi? Batı’da böyle bir şey var mı?

425832Bakın, Selefî Şeyh Nasır el Ömer ne diyor: “Silâhlı mücahitler, namahrem mücahit(!) kadınlar bulamıyorlarsa, o zaman kendi mahremleri (anneleri, kızkardeşleri, kızları, teyzeleri, halaları…vb) ile evlilik akdi kıysınlar…”

Yuhhh artık ya!

Bunu din adına söylüyor aşağılık sefil pislik!

Peki, neye dayanarak bu kadar rahatça böyle fetvalar veriyor? Kur’an’a, hadislere!

56 İslâm ülkesinin hangisi bundan farklı? Hiçbiri!

Dünya kültür mirası tarihi eserleri “put” diye kırıp döken acımasız geri zekâlı köpek sürüsü İslâm’ın emri olarak bunu yapmıyor mu?

Taliban da aynısını yapıyor, Boka Haram da…

Bu0fLjRCQAAcPypEl Kaide de Hızbullah da…

Domuz bağı ile insanlara akla hayale gelmeyen işkenceler yapan katillerin de dayanağı Kur’an değil mi?

Üzerlerine bombalar bağlayarak yüzlerce insanın ölümüne neden olan beyin özürlü dangalaklar bunu Kur’an’ın emirlerini yerine getirdikleri için yaptıklarına gönülden inanmıyorlar mı? Hatta genç bir intihar bombacısının cinsel organının bulunduğu yeri sağlama aldığını gören bir diğeri nedenini sorduğunda “Cennet’e girdiğimde aletim sağlam olsun ki, hurilerle cinsel ilişkiye rahat gireyim” sapık düşüncesine nereden sahip oluyor dersiniz? Birileri ona Kur’an’dan örnekler vererek, kâfirleri öldürme yolunda şehit olduğu taktirde(!) doğrudan Cennet’e gideceği saçmalığını aşılamıyor mu?

fft2mm3422400Bugün İslâm kanla, cinayetle, kafa kesmeyle, ciğer yemekle özdeşleşmiştir ve “Hayır bunlar gerçek İslâm’ı temsil etmiyorlar” lafının altını dolduracak elle tutulur aksi örnek İslâm dünyasında YOKTUR!

“İlim Çin’de olsa bile gidip öğreneceksin” diyen bir dinin kutsal kitabı “Ikra (=Oku)” emriyle başlarken İslâm yaftalı ülkelerde hiçbir bilimsel araştırma, hiçbir icat YOKTUR! İslâm ülkelerinde okumak değil sâdece NAMAZ KILMAK ve SORU SORMAMAK MAKBÛLDÜR.

Sen istediğin kadar “İslâm barış, kardeşlik ve hoşgörü” dinidir de, “Huzur İslâm’dadır” yalanıyla insanları kandırdığını zannet, Batı’nın gördüğü sadece kafa kesen, ciğer yiyen sapıklardır. Hiçbir İslâm ülkesinde bunun aksini ispatlayacak bir hareket, bir tutum, cılız bir iki itiraz haricinde ciddi bir tepki YOKTUR!

Ekranlara çıkıp istediğin kadar “İslâm kadına çok değer verir” diye böbürlen, Batı’nın gördüğü kadınları çukura sokup taşlayarak öldüren, kırbaçlayan, köle ya da cariye olarak alıp satan, kapkara örtülerin içine sokup evlere hapseden, onlara hiçbir hak tanımayan sözde İslâm ülkeleridir. Her gün birkaç kadının “namusumu temizledim” bahanesiyle vahşice öldürüldüğü ülkemizde mahkemelerin “ne yapsam da katilleri aklasam ya da cezasını en aza çeksem” diye çaba sarfetmeleri “%99.5’u Müslüman(?!)” olan Türkiye’de kadına ne kadar değer verildiğini açıkça göstermektedir.

cuma-isidin-kafa-kesme-gunu-26289-669x321İslâm âlimlerinin, hocaların, müftülerin, şeyhlerin İslâm’ı öven tüm lafları HAVADADIR, PALAVRADIR. Hiçbir inandırıcılığı yoktur. Çünkü uygulamadaki İslâm’la, bu sözlerin en ufak bir ortak noktası YOKTUR!

Bir zamanlar SSCB’nin uygulamalarını göstererek “Komünizm işte böyle insanlara eziyet eden bir yönetim biçimidir” diye eleştirenlere “Ama SSCB’de gerçekten komünizm uygulanmıyor ki” saçmalığında tepki gösterenler gibi bugün de İslâm’ın aslında bizzat kendisinin gericilik ve yobazlığın, Allah düşmanlığının, insan düşmanlığının, bilim, sanat ve kültür düşmanlığının kaynağı olduğunu iddia eden Batı’ya sözde İslâm’ı savunduğunu zanneden bir kısım zevat aynı mantıkla cevap veriyor:

“Ama bunlar gerçek İslâm’ı temsil etmiyorlar ki!”

İYİ DE KARDEŞİM O ZAMAN YANIT VER: 56 İSLÂM ÜLKESİ İÇİNDE İSLÂM’I EN İYİ KİM TEMSİL EDİYOR?

Almanya’da, Fransa’da, ABD’de üniversitelerde Kur’an’ın bilim adamları tarafından incelendiğini biliyor muydunuz? Ya Kur’an’ın evrensel boyutta zamandan bağımsız olarak insanlığın kurtuluşu için getirdiği yenilikler, öğütler ve emirleri tek tek tespit ederek, Tanrısal vahyin diğer kitaplarıyla kıyasladıklarını ve binlerce ciltlik tezler hazırladıklarını?

Nereden bileceksiniz ki! Aslında normal olanı, bu incelemelerin İslâm ülkesi yaftalı ülkelerde yapılması değil mi? Ama bırakın “bilimsel incelemeyi” bugün İslâm ülkelerinde “okuma” eylemi bile yasak!

gerçek-islam-nedir-pekiSen sadece sabah akşam yat kalk, kafayı poşetle, ortada manifaturacı dükkânı gibi rengârenk kumaşlara dolanıp dolaş, Ramazan’da 30 gün “aç dur”, sakal uzatıp, her lafa “İnşallah, maşaallah”la başla, hayvan boğazlayıp kavurma bayramında ziftlen! İşte senin için din bu!

Ama 10 yaşındaki kızı 70 yaşındaki adamın koynuna sokmakta hiçbir beis görme!

5 tane kadını imam nikâhıyla karı diye almayı dinen “CAİZ(!)” bul!

Anasının bacağından tahrik olacak kadar sapık bir anlayışı DİNEN makûl gör!

Devletin malını talan et, trilyonlarca liralık servet edin, ama 50 metreye devasa camiler inşa et!

GSMH’nın %85’ini %5’lik kodaman takımı yesin, sen o ülkenin “%99.5’u Müslüman” diye gerim gerim gerin. Sevgili Hocamız Yaşar Nuri ÖZTÜRK’ün dediği gibi “Yahu buçuğunu bulamazsın, buçuğunu”!!!

İşte Geçerli Olan Müslümanlık bu!

İşte Müslümanlık bu!

Kur’an’ı bilimsel bir gözle değerlendiren Almanya, Kur’an’ın getirdiği ve insan ruhunun tekâmülünü sağlayacak, yaşamını daha üst düzeylere çıkaracak kavramları belirlemiş ve Dünya’daki tüm ülkelerin bu umdelerin ne kadarını içselleştirdikleri, ne kadar hayata geçirdiklerini titizlikle ve “OBJEKTİF OLARAK” incelemiş ve sıkı durun ortaya nasıl bir sonuç çıkmış biliyor musunuz?

Kur’anî değerleri en çok hayatına sokan ülke YENİ ZELANDA olmuş…

İkinci sırada BALTIK ÜLKELERİ geliyormuş ve sonrasında diğer Avrupa ülkeleri…

Nüfus kâğıdında “Müslüman” yazan Türkiye 136, Suudi Arabistan 206. sıradaymış…

KUR’ANÎ DEĞERLERİ, KAVRAMLARI VE EMİRLERİ HAYATINA SOKAN VE TİTİZLİKLE UYGULAYAN BATI DÜNYASI OLDUĞU İÇİN BUGÜN BATI, DÜNYA’NIN EFENDİSİDİR. İSLÂM LAFI SADECE ADINDA OLAN SÖZDE İSLÂM ÜLKELERİ İSE MEZARLIKLARDA ÖLÜLERİN ARDINDAN KUR’AN SURELERİYLE GAZEL ATTIKLARI SÜRECE BATININ KÖLESİ, UŞAĞI OLMAKTAN ASLA KURTULAMAZLAR…

 

Uğur GÖRGÜLÜ

05 Aralık 2015 – Zugdidi (Gürcistan)