Bir Mühendisin Notları

Anasayfa » Politika » DİNCİLER ALENÎ YALAN SÖYLEYEBİLİYOR

DİNCİLER ALENÎ YALAN SÖYLEYEBİLİYOR

admin 29 Haziran 2016 5.109 Kez Okunmuş 4 Yorum

ercan-havalimani-nerdeDincilik üzerine web sayfam da dâhil birçok platformda belki yüzlerce yazı yazdım. Ancak biliyorum ki, okumaya, araştırmaya meraklı sınırlı sayıdaki insan haricinde pek de geniş bir kitleye ulaşamayacağım. Ama ben yine de yılmadan yazacağım…

Aslında küçük çıkarları doğrultusunda oy kullanan insanlarımızın bu derin uykudan uyanmaları, gerçeği görmeleri ülkemizin içine sürüklendiği zifiri karanlıktan çıkmasının en garanti yolu…

Ama olmuyor…

Çünkü insanımız tembel, ikiyüzlü, kısa yoldan köşeyi dönme peşinde, kolay yoldan kazanılacak para için yapmayacağı şey yok…

Şu an revaçta olan dincilik ya, dinci görünmek, iktidara yalakalık yapmak cebini dolduracağını bildiğinden bukalemunvarî renk değiştirmede rekora gidebiliyor. Düşünsenize son on yılda 2,5 milyondan fazla kadın tesettür denilen ucubeye bürünmüş. Neden mi? Gece rüyasına aksakallı dede girdiği için değil zahir. PARA İÇİN!

Hiç kuşkunuz olmasın, olmaz ya, yarın bir gün TKP iktidara gelse o dini bütün türbanlı bacılarımızın, her lafa “Allah, inşallah, maşallah” ile başlayan dinci yobazların hemen hepsi yırtık blucinli, ayağı botlu, beli palaskalı, pos bıyıklı komünistlere dönüşür.

Ruhu satılık ucuz ve omurgasız insanlarla, bilgi çağının teknoloji devi ülkelerine bizden ancak UŞAK olur…

Çünkü bilirler ki taptıkları tek Tanrı PARA olan bu omurgasız insanları iki kuruşa satın alıp istediğini yaptırmak çok kolaydır.

Siz hangi ülkede, o ülkenin kurucusuna bu kadar ağır hakaretler edildiğini, o kurucu iradenin oluşturduğu cumhuriyetin olanaklarından yararlanarak iktidara gelmiş bir hükümet eliyle içten yıkılmaya çalışıldığını görebilirsiniz? Böyle bir ihanetin Dünya’da eşi benzeri olduğunu sanmıyorum.

Bakınız bu zihniyetin kin ve nefret yüklü militanları nasıl alenen yalan söylüyor:

13557787_10155168493619368_2798902946567982610_nBu resimde bir iktidar aktrolü, mahyanın 1948 yılında CHP iktidarı döneminde Selimiye Camii’ne asıldığını söyleyerek CHP’yi, Milli Şefi ve yüce önder Atatürk’ü aşağılamayı, itibarsızlaştırmayı ve halkın gözünde küçük düşürmeyi hedefliyor. Çünkü kurucu irade her zaman yobazlığa, karanlığa, din istismarı ile halkı kandıran teröristlere karşı durmuş ve onlarla savaşmıştır. Emevî ekolünün günümüz temsilcilerinin bitmez tükenmez kinlerinin, hınçlarının nedeni işte budur.

Alınlarını secdeden kaldırmazlar ama Dünya’da görebileceğiniz en alçak ve şerefsiz yaratığından da daha aşağıda bir ahlâk düzeyine sahiptirler. Ahlâkî anlamdaki bozunma o denli fazladır ki, küçük erkek çocuklarını badelemekten tutun da, kendi annesi, kızkardeşi ile hatta ölmüş eşiyle cinsel ilişki kurma bunların dininde normaldir.

İşte fıtratları sadece cinsel sapıklık üzerine kurulmuş, hasta ruhlu seks manyakları, “rakı içiyor” diye dinsiz ilân ettiği kurucu iradeye bir de yalan haberlerle, saptırıp değiştirdikleri tarihi gerçeklerle saldırıyorlar.

Kıbrıs’ta yaşayan bir meslektaşımın uyarısı ile öğreniyorum ki bu fotoğraf 1953 yılında çekilmiş ve Kıbrıs Selimiye Camii’ne ait. Resmin altında “Illuminations on Ayia Sofia Mosque – Nicosia” yazıyor. Nicosia Kıbrıs’ın başkenti Lefkoşa’nın İngilizce adı.

13507230_10155169945079368_2045837452701823268_nPeki bu bilgiler neden İngilizce?

Ayasofya kilisesi Osmanlı döneminde minarelerin eklenmesiyle Selimiye Camii adını almış ve 1953 yılında da Lefkoşa İngilizlerin kontrolünde olduğu için ramazan ayında “God Save the Queen – Tanrı Kraliçeyi Korusun” diye bir mahya asılmış…

Yani kısaca ne bu cami Edirne’deki Selimiye Camii, ne de yıl 1948…

Sizce bu yalanı söyleyen yobazlar, gerçeği bilmiyorlar mı dersiniz? BAL GİBİ BİLİYORLAR…

Onların hesabı başka. Bunun gibi yalan haberleri; okumayan, araştırmayan, düşünmeyen satılık beyinleri iyiden iyiye kemikleştirmek ve düşmanlığı, ayrışmayı pekiştirmek için yayıyorlar.

Hâlâ bunlara inanmayı, küçük kişisel çıkarları için hain ve müşrik yobazlara oy vermeyi sürdürdüğü müddetçe bu toprağın insanlarını çok daha büyük felâketlerin beklediğini söylemek müneccimlik değildir.

Umarım çok geç olmadan bu halk aklını başına alır…

Uğur GÖRGÜLÜ
29 Haziran 2016 – Zugdidi (Gürcistan)

Twitterda PaylaşBu Yazıyı Twitter'da Paylaş Facebookda PaylaşBu Yazıyı Facebook'da Paylaş

"DİNCİLER ALENÎ YALAN SÖYLEYEBİLİYOR" için 4 yorum yapılmış.

 1. uğur gorgulu annenin amcığına sokayım

 2. Bu klavyebaşı erkeğini özellikle sergilemek istedim. Bu mahluk cinsel anlamda sapığın, manyağın önde gideni olmalı ki, 85 yaşındaki kadınla ilgili cinsel fantaziler kurabiliyor. Zaten farkındaysanız bunların anlayışında normal bir cinsel ilişki yok! Ya 6-7 yaşındaki kız çocuklarını karı diye koynuna sokacaksın, ya da demek ki 80 küsür yaşındaki aktif cinsel yaşamını çoktan sonlandırmış kadınları…

  Bir de tabi ki erkek çocuklar var ki, bunlarda daha doğrusu bunların dininde ufak erkek çocuklarıyla eğleşmek de çok normal. Küçük kız çocuklarıyla fingirdeşmeyi “kabaklama”, erkek çocuklarla oynaşmayı “badeleme” adı altında kutsallaştırıp, adeta zavallı çocukları mikmeyi, sanki o çocukları miken kişinin bir lutfu olarak göstermeyi de bunların dinlerinde görebilirsiniz.

  Farkındaysanız bu tiksinç ve sapık kitlede anormal olan tek ilişki biçimi ergen bir adamın ergen bir kadınla olan ilişkisi…

  Bu müptezeller, bu pislik torbaları, bu lağım çukuru yaratıkları din iman lafını ağızlarından düşürmezler ama işte yukarıdaki gibi yalanı dolanı öylesine sıradanlaştırmışlar, öylesine içselleştirmişlerdir ki, bunların dininde yalan, iftira, arkadan iş çevirme, sinsilik, suratına gülüp arkadan hançerlemek normal, namuslu, ahlaklı, faziletli biri olmak anormal olarak görülür.

  Büyük bir olasılıkla bu hamamböceği necaseti; aciz, zavallı, gölgesinden korkan, işte böyle klavye arkasına sığınıp ona buna küfretmeyi erkeklik sayan sorunlu ve kompleksli bir tiptir ve “höööt” deseniz korkusundan 5m havaya sıçrayıp “al sana bir döt” diyecek kadar da ödlek bir karakterdedir. O nedenle bu yavşak ve haysiyetsiz hayvanları teşhir etmek onların yüzünü kızartmaz, ancak doğrular karşısında söyleyecek sözü olmayanların içine düştükleri zavallı durumu gören birileri olur da “yahu ben de sevmem CHP’yi ama benim bu küfürbazların yanında ne işim var” diyebilir. Derdim bu. Ben küfredenleri yayınlamazdım ancak bunların pisliklerini göstermek artık boynumun borcu.

  Haa unutmadan belirteyim, bu karaktersiz hayvan müsveddesinin yedi ceddinin, anasının, bacısının avradının da yaklaşan tüm resmi ve dini bayramlarını kutlayıp, gözünün çiçeğinden öperim…

 3. Ahlaktan bahseden ahlaksız adam. İslam kusursuz! kusurlu olan Müslümanlar. Sen kusurlu Müslümanlar yüzünden defalarca İslam dinine küfür ediyorsun. Sen o kusurlu Müslümanlardan daha da kusurlusun onlar cezasını çekip bir gün cennete girecekler ama sen ebedi cehennemdesin. Yazıklar olsun sana.

  • Su yazida Islam dinine bir tane kufur bulun, ben bir daha hicbir sey yazmayacagim. Senin din diye benimsedigin sapikliga istedigim gibi kufrederim. ISLAM gibi yuce bir ogretiyi iki karislik caputa, namaza, niyaza indirgeyen sapik ve ahlaksiz zihniyetin cocuk badeleyen mufteri ve yalanci temsilcileriyle benim isim olmaz zaten.

Bir cevap yazın

 • Kullanıcı Girişi

  Kullanıcı Girişi
 • Anlık Ziyaretçi Sayımız


  Yandex.Metrica
 • Arşiv